Echipa 4+ - Fundația Olimpică Română

1,500 RON Target
10 Donatii
Vreau sa fac o donatie!

Suntem patru simpatice sedentare - pardon, incepand de azi, foste sedentare…in continuare simpatice :) si, pe 15 mai, vom alerga pentru a sustine cauza Fundatiei Olimpice Romane (FOR).

De ce am ales FOR? Simplu:

- din respect pentru faptul ca, datorită sportului, Romania e cunoscuta in toata lumea;

- din recunostinta pentru nenumaratele momente de bucurie si mandrie pe care le-am trait atunci cand imnul Romaniei a fost intonat la competitiile sportive internationale;

- din admiratie pentru tenacitatea si puterea de sacrificiu ale sportivilor de performanta;

Daca si tu simti la fel, alătura-ni-te si donează pentru a promova sportul si beneficiile lui, pentru a da șansa unor copii talentați sa devină indragitii noștri sportivi de mâine si pentru a ajuta foștii sportivi de performanța aflați in dificultate.

Orice suma conteaza, asa ca vom aprecia din suflet contributia ta.

Iti multumim pentru implicare si sustinere!

Echipa 4+

Recomandă-le prietenilor această campanie.

in beneficiul

Fundația Olimpică Română

Fundația Olimpica Română s-a născut din dorința de a susține sportul de performanță din România și pe toți cei care îl practică.

Bursele de performanta sportiva

Fii alaturi de tineri sportivi aflati la inceput de drum, precum si de fosti sportivi care au probleme de sanatate!

OMV Petrom Bucharest Half Marathon ~ 2016

Semimaratonul Internațional București este organizat de Asociația Bucharest Running Club în parteneriat cu Federația Română de Atletism și Primaria Municipiului București.  Ediția de anul

10 Donatii

10 May 2016
100 RON
08 May 2016
Succes Daniela! Succes fetelor!
08 May 2016
Succes fetelor!!!