Lugera & Makler - Fundația Olimpică Română

0 Donatii
Vreau sa fac o donatie!

Ne-am mobilizat din nou!

Suntem 22 de voiosi "lugeraci" pregatiti sa parcurga in total 79 de kilometri la Maratonul International Bucuresti pentru a sprijini 22 de tineri bursieri ai Fundatiei Olimpice Romane. E vorba de tineri sportivi care fac performanta in ciuda dificultatilor materiale intampinate.

Pe 9 octombrie vom alerga pentru: Robert, Anne-Marie, Miruna, Adrian, Mihai, Maria, Lucia, Tania, Daniel, Ana-Maria, David, Radu, Siklodi, Denisa, Daniela, Marius, Lorena, Alexadra x 3, Cosmin si Gabriela.

Ne puteti sustine cu o donatie care va fi de mare ajutor acestor tineri sportivi.

Va multumim!

Recomandă-le prietenilor această campanie.

in beneficiul

Fundația Olimpică Română

Fundația Olimpica Română s-a născut din dorința de a susține sportul de performanță din România și pe toți cei care îl practică.

Bursele de performanta sportiva

Fii alaturi de tineri sportivi aflati la inceput de drum, precum si de fosti sportivi care au probleme de sanatate!

Raiffeisen Bank Bucharest Marathon ~ 2016

Raiffeisen Bank Bucharest International Marathon este organizat de Asociația Bucharest Running Club în parteneriat cu Federația Română de Atletism și Primaria Municipiului București.  Este

0 Donatii

Nu exista nici o donatie. Fii primul care doneaza!