Echipa Webstyler alearga pentru Fundatia Olimpica Romana

FORWARD RUNNERS Fundația Olimpică Română

Suntem 4 Webstyleri voiosi si cu drag de sport, FORWARD RUNNERS ne numim, si pe 17 mai alergam 21 de km la Semimaratonul International Bucuresti. Fiecare kilometru parcurs de noi va avea o insemnatate aparte, fiind dedicat unor fosti sportivi care au nevoie de ajutorul nostru. Este vorba despre cauza Fundatiei Olimpice Romane, care si-a propus sa ofere un sprijin concret acelor fosti sportivi aflati in situatii dificile de viata. Puteti citi povestea lor si a Fundatiei Olimpice Romane aici: www.fundatiaolimpica.ro/echipa-campionilor.

Avem nevoie de sprijinul tau pentru a putea strange suma tinta, de 1000 Ron, asa ca te invitam sa ne sustii printr-o donatie.

Te lasam cu gandurile noastre inainte de marele eveniment!

Elena: “Cred ca las clatitele de la mama pentru dupa weekend.”

Stefan: “Sunt mai pregatit ca niciodata!”

Stefania: “Pur si simplu ma voi simti bine alergand, stiind ca ofer sprijinul meu fostilor sportivi.”

Bogdan: “Si daca ma imbrac in Superman…oare o sa-mi fie prea cald?”

Si nu uita sa donezi! Promitem sfaturi bune pentru o relatie trainica si roditoare cu online-ul. :)

Iti multumim!

Alearga in echipa campionilor la Semimaratonul Bucuresti si fii alaturi de sportivi renumiti care au nevoie de ajutor!

Semimaratonul Internațional București este organizat de Asociația Bucharest Running Club în parteneriat cu Federația Română de Atletism și Primaria Municipiului București.  Ediția de anul acesta va fi pe 17 Mai 2015, cu startul în Piața Constituției din București.  Probele de concurs sunt: Semi-Maraton Cursa individuală - 21.097 km Cursa scaunelor cu rotile - distanță la a

15 May 2015
Spor la alergat!